Najlepsze blogi projektantów

Płytki Paradyż z kolekcji Midian / Purio

Płytki Paradyż z kolekcji Midian / Purio pozwalają na zindywidualizowaną aranżacje, dostępne wzory i barwy można dowolnie łączyć. Płytki występuję w ciekawych geometryczny i kwiatowych wzorów. Kolory są klasyczne ale zarówno orzeźwiające. W kolekcji można znaleźć płytki ścienne bazowe i dekoracyjne. Dostępna kolorystyka: biały, szary, pomarańczowy, oliwkowy.
dekordia.pl/produkty/kategoria-plytki/producent-tubadzin/kolekcja-wave/acc=plytki&searchadv=off

Kolekcja Abrila/Purio

Kolekcja Abrila/Purio producenta Paradyż. Kolekcja kierowana do nowoczesnych kuchni, wszystko jest w połysku, ożywione delikatnymi dekoracjami kwiatowymi. Geometryczne wzory w paski i kropki idealnie komponują się z płytkami z nazwami największych miast.
dekordia.pl/produkty/kolekcja-abrila

Baletia/Arole Paradyż

Baletia/Arole Paradyż- to kolekcja płytek wyciętych tak aby można było je położyć z minimalną fugą. Kolekcja cechuje się dużym wyborem dekoracji oraz mozaiek. Idealna dla wrażliwych i romantycznych osób.
dekordia.pl/produkty/kolekcja-baletia-arole

Wave Tubądzin

Wave Tubądzin to płytki ścienne o ciekawej teksturze i bogatej kolorystyce. Mocne odcienie fioletu i czerni przykuwają wzrok. Falujące powierzchnie płytek dodają wnętrzu oryginalnego charakteru.
dekordia.pl/produkty/kolekcja-abrila

Płytki Stone Life 

Płytki Stone Life producenta Nowa Gala to kolekcja płytek podłogowych. Odpornościa i wyglądem przypominają granit, to ich największa zaleta. Płytki nadają powierzchnią lekkości. Wystepuja w sześciu kolorach i wymiarach. Mogą być polerowane lub matowe. Zastosowanie płytek: do salony, do obiektów handlowych, do obiektów biurowych, do obiektów przemysłowych.
dekordia.pl/produkty/kolekcja-abrila

Paradyż MODUL / PURIO

Paradyż MODUL / PURIO to kolekcja minimalistyczna z kontrastową kolorystyką. Elementami dekoracyjnymi są satynowe powierzchnie oraz szklane elementy.  Nadają się idealnie do przedpokoju,pokoju, salonu, łazienki.
dekordia.pl/produkty/kolekcja-modul-purio

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz